kuulsused

Jamal Crawford: sportlaskarjäär ja saavutused

Sisukord:

Anonim

Jamal Crawford on Los Angeles Clippersi kaitsja. 2000. aastal valis korvpalluri Cleveland Cavaliersi meeskond Rahvusliku Korvpalliliidu eelnõus kaheksanda numbri alla. Jamal võib mängida punktikaitsjana või ründava kaitsjana. Suurema osa oma karjäärist mängis korvpallur AZ positsioonil.

Härjad - Knicks - Kuldne riik - Atlanta - Portland

Cavaliersi koosseisus ei mänginud kaitsja ainsatki matši. Vahetult pärast loterii kauplemist Chicago Bullsiga, kus ta veetis neli hooaega. „Härgade” osana pole Jamal Crawford kunagi play-offis mänginud. Kokku osales kaitsja Illinoisis 244 matšis. 120 matšis läks Crawford esiviisikus põrandale.

Hooajal 2004/05 sai Jamalist New York Knicksi mängija. Hooaja debüüt Big Apple'i kaitsja meeskonna koosseisus tuli stardis välja 67 korda ja tema viimasel täishooajal Nikebokersil - 80 korda. Hooajal 2007/08 veetis Jamal keskmiselt platsil peaaegu 40 minutit ja viskas 20, 6 punkti. See oli korvpalluri karjääri parim näitaja.

Image

2008. aastal sai Jamal Crawford Golden State'i mängijaks. Aucklandi klubis mängis ründav kaitsja hooaja lõpuni ning läks seejärel Atlantasse, kus veetis kaks hooaega.

Jamal Crawfordi fotod olid kõigis kohalikes ajalehtedes. Korvpallur veetis väljakul üle kahe hooaja 155 regulaarsel hooajal peetud matši. Ka kahe aasta jooksul mängis ta playoffides 23 korda. See periood oli Jamali jaoks pöördepunkt. Ta ei tulnud kunagi alguses välja. Sellest hetkest sai korvpallurist meeskonna "kuues" mängija. Pingilt lahkudes veetis ta kohtumise kohta keskmiselt 25-30 minutit. Pärast Atlantat läks Crawford hooajaks Portlandi, kus viskas 60 mängus keskmiselt 14 punkti.

Lõikurid

2012. aastal sõlmis Jamal Crawford lepingu Clippersiga. „Purjekate” osana ilmub ta nüüd, seoses Chris Pauli meeskonnast lahkumisega, aga hakkasid levima kuuldused, et Jamal võib lahkuda ka meeskonna asukohast. Crawford proovib aktiivselt oma endist meeskonda New York Knicksi.

Hooajal 2013/14 tuli Crawford stardis välja 24 korda. See oli tema parim rekord alates Golden State Warriorsi ajast, kui ta esines platsil 54-st võitlusest 54-st alates esimestest minutitest. Keskmiselt lööb Crapsford Clippersi mängus 16 punkti, teeb 3 korvisöötu ja kogub kaks lauapalli.

Image

Sel hooajal, mängides Los Angelese klubi eest, osales Jamal tavahooaja kõigil 82 kohtumisel, saades keskmiselt 12 punkti. Tavahooaja tulemusel pääses meeskond playoffidesse, kuid leidis NBA meistri tiitli saavutamisel end kiiresti üle parda. Taandamismängudes viskas Crawford mängu kohta keskmiselt 12, 6 punkti, viskas keskmiselt 1, 4 lauapalli ja andis 2 korvisöötu.