kuulsused

Tennisist Kevin Anderson: elulugu ja sportlaskarjäär

Sisukord:

Anonim

Kevin Anderson on kuulus Lõuna-Aafrika tennisist. Oma sportlaskarjääri jooksul õnnestus tal võita paljudel kutsevõistlustel ning 2017. aastal sai ta Grand Slami turniiri finalistiks.

Image

Biograafilised andmed

Kevin Anderson sündis 1986. aasta mais Johannesburgis. Ta hakkas tennist mängima kuueaastaselt koos oma noorema venna Gregoryga.

Mõni aasta hiljem kolis Kevin USA-sse, kus ta mitte ainult ei mänginud kohalike juunioridega tennist, vaid sai ka hariduse. Pärast Illinoisi ülikooli lõpetamist valis Anderson professionaalse tennisemängija karjääri.

Esimesed sammud tennises

18-aastaselt esines Kevin Anderson esmakordselt Futures turniiride sarjas Gaborones (Botswana). Ja debüüt oli lihtsalt fenomenaalne - selle võistluse võitis Lõuna-Aafrika tennisist.

Kokku võitis tennisisti Kevin Anderson sarja futuuride sarjas kaks turniiri ja jõudis finaali veel viiel korral. Tema arvel on ka neli tiitlit kõvakattel paarismängus.

2007. aastal võitis Kevin Anderson esmakordselt Challengeri. Septembris sai ta parimaks New Orleansi kõvade katetega.

Järgmise aasta alguses astus Anderson esimest korda teele Australian Open Grand Slam turniirile, kus ta ei jõudnud esimesest ringist kaugemale. Mõni kuu hiljem pääses ta ATP turniiri finaali. Need õnnestumised aitasid tal pääseda planeedi saja parima tennisisti hulka.

Paarismängude arvestuses edenes märgatavalt ka Kevin. See aitas võita mitut väljakutset. Ära jäta vahele Andersoni ja Pekingi olümpiamänge. 22-aastane Lõuna-Aafrika tennisist jõudis üksikmängus teise ringi ning paarismängus langes ta välja esimeses.

2009. aastal naeratas õnn Lõuna-Aafrika tennisistile harva. Kõigil mainekatel turniiridel langes ta välja esimeses ringis või kvalifikatsioonis. Ainus lohutus oli võidetud “Challenger” San Remos (Itaalia). Pole üllatav, et aasta lõpus langes see Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna reitingus 161 kohale.

Image

2010. aastal paranes Kevin Andersoni esinemine märkimisväärselt. Ta võitis Button Rouge rasketel väljakutel. US Openil õnnestus Andersonil tungida võistluste kolmandasse ringi. Samal etapil asus ta elama ATR-turniirile Torontos.

Esimesed võidud profikarjääris

2011. aasta oli tennisisti karjääri pöördepunkt. Vevin sai Kevin Andersonist oma kodumaa Johannesburgi väljakutel parimaks ja APR-turniiri esimest korda võitjaks. See aitas kaasa tema kiirele edasiminekule ATP reitingu tõstmisel. Lisaks kordab ta oma eelmise aasta esinemist US Openil ning jõuab ka Miamis veerandfinaali. Anderson lõpetas hooaja planeedi parimate tennisistide edetabelis 32. kohal.

Järgmine aasta algas Kevini jaoks mitte halvasti. Austraalias jõudis ta kolmandasse ringi ja kordas seda saavutust siis Roland Garrosi kohtutes. Samuti võitis ta ATR-turniiri Delray Beachis (USA). Need tulemused jäid Andersoni jaoks sel hooajal siiski parimaks.