kuulsused

Kelly Martin: spordisaavutused ja elulugu

Sisukord:

Anonim

Kelly Martin - esimene kümne aasta jooksul Liverpooli akadeemiast, kes oli punaste seas, 2008. aastal Dallase karikavõistluste ja 2012. aasta jalgpalli meistriliiga karika hoidja. Ta on ka Liverpooli jalgpalliklubi kõige parem äärekaitsja ja praegu Crystal Palace'i (London) laenul, mängib numbril 34.

Esimesed sammud suurspordis

Martin - sündinud inglane - sündis Whistonis (Suurbritannia) 27. aprillil 1990. Lootustandev mängija karjäär algas seitsmeaastaselt. Lapsest peale hakkas kutt selle spordialaga tegelema, kõigepealt ainult kodulinnas, ja võttis seejärel osa jalgpallivõistlustest mitte ainult kohalike, vaid ka piirkondlike võistkondadega. Siis, 1997. aastal, sai temast Liverpooli akadeemia lõpetanu, mis vallutas teda esmakordselt selle spordiala maailmaga, mille liikmeks Martin püüdis saada. Treeneri usaldus, kõva väljaõpe, jalgpalluri ja kaitsja parimate omaduste arendamine viisid ta unistuseni - profikarjääri alguseni.

Elukutse algus

Image

Püsiv seitsmeteistkümneaastane mängija, akadeemia lõpetanud, ei osanud kuidagi märgata "Merseysidereid". Inglismaa Liverpooli kaitsja Kelly Martin alustas 2007. aastal oma karjääri, kui tema teeneid hinnati ja pakuti kohta esimeses meeskonnas. Sel aastal sõlmis ta klubiga lepingu, kolis Melwoodi ja jätkas edukat arengut selle meeskonna kasuks kuni tänaseni. Kuid enne, kui see juhtus, oli mängija elus mitu olulist sündmust.

Ta asus tööle keskkaitsjana, kuid seljavigastuse tõttu, mis viis ta välja juba 2 aastat akadeemia väljaõppelt, viidi ta üle kaitsja kohale. Muidugi oli see uudis Martini jaoks üllatus, kuna ta peab end keskse positsioonina tuttavaks ja kalliks. See ei suutnud aga häirida meest, kes pärast praktika puudumist kohe Punaste reservstaabi juhataja Harry Ableti tiiva alla sattus. Tänu sellele suutis Kelly Martin lüüa oma esimese värava pärast hooaega 2007-2008. Debüüt toimus mängu 82. minutil Hollandi “PSV-ga”, kus ta asendas J. Carragherit. See oli Premier League, finaalis sai ta ka Dallase karika. Sel perioodil jalgpallur enam esimeses meeskonnas ei mänginud ja enne hooaja lõppu viidi Huddersfieldi.

Edu ja karjääri kujundamine

Image

2009. aastal nimega klubisse mängima asudes lõi Liverpooli Inglise jalgpallur Martin Kelly oma esimese värava profimängus, mille eest ta premeeriti positiivsete arvustustega. Selle meeskonna rentimisel suutis Kelly mängida 7 matši.

Hooaeg 2009-2010 algas tema jaoks debüüdiga Meistrite liigas vastasseisus Prantsusmaa “Lyoniga”. Ka see mäng ei jäänud Martinile märkamatuks - ta tunnistati parimaks mängijaks “punaste” hulgast, rääkides paremal küljel. Mäng jäi meelde ka halvast küljest: jalgpallur sai vigastada, mis koputas ta 4 kuuks töölt ära. Kuid sportlane veenis treenereid, et ta on kahjustustest täielikult toibunud ja valmis mängima Euroopa liigas.

Kokku lõi Kelly Martin noores eas Inglismaa noortekoondiste 15 mängus kolm väravat. Tema emaklubi esimeseks väravaks oli 63. minutil Liiga karikavõistluste mäng Chelsea (London) vastu, mis tõi tema meeskonnale 2-0 võidu.

Täna jalgpallur

Image

Pärast oma esimesi võite, nimelt 2010. aastal, rõõmustas Martin Liverpooli fänne, pikendades klubiga sõlmitud lepingut 2014. aastani.

Ka hooaeg 2010-2011 oli produktiivne. Võrreldes varasemaga, kus ta mängis 3 korda ja siis reservist, töötas sel perioodil juba 23 vastasega. Raskusi oli enam kui piisavalt - uus vigastus, võistlus koha saamiseks rivistuses noorte sportlastega (Flanagan, Robinson). Mängija püsivus ja treeneri enesekindlus tõid ta aga karikavõistlustel mängule Inglismaa Manchester Unitedi vastu. Teine proov oli järjekordne vigastus, mis lükkas võimaluse rääkida hooaja lõpuni.

Martin ei suutnud kunagi Liverpooli põhistruktuuris positsiooni saavutada ja 2014. aasta augustis kolis ta Londoni Kristallpalee juurde. Ülekanne läks maksma umbes poolteist miljonit naela.